Program
11:00

Barn / ungdom
11:00

Barn / ungdom
11:00
Lillescenen
11:00
Riddu Siida

Barn / ungdom
11:00
Lillescenen
11:00
Riddu Siida

11:00
Nisga'a Longhouse
17:00

Barn / ungdom

17:00
Kultursalen

17:00
Lillescenen
18:00

18:00
Bibilioteket

Konsert, Årets nordlige folk
18:40
Hovedscene

Riddu siida
18:00
Yurta

Konsert, Årets nordlige folk
18:30
Hovedscene

Riddu siida
18:00
Yurta
10:00

10:00
Galleriet
Barn / ungdom

Barn / ungdom
10:00
Galleriet

Barn / ungdom
10:00
Galleriet
12:00

12:00
Riddu Siida
12:00
Nisga'a Longhouse
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
Riddu siida
12:00
Yurta
12:00
Báldalávvuene

Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
12:00
Báldalávvuene
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
12:00
Nisga'a Longhouse
12:00
Riddu Siida

Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
12:00
Nisga'a Longhouse
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Yurta
12:00
Báldalávvuene
12:00
Yurta
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00

12:00
Galleriet
13:00

13:00
Riddu Siida

13:00
Yurta
Årets nordlige folk, Litteratur
13:00
Bibilioteket

13:00
Yurta
14:00

14:00
Bibilioteket
Kurs, Årets nordlige folk
14:00
Riddu Siida

Årets nordlige folk
14:00
Riddu Siida
14:00
Bibilioteket
15:00

Riddu siida
15:00
Yurta

15:00
Bibilioteket
16:00

16:00
Bibilioteket

16:00
Bibilioteket

Riddu siida
16:30
Yurta

Riddu siida
16:00
Yurta
20:00

Konsert
20:00
Hovedscene

Konsert, Årets nordlige folk
20:30
Hovedscene

Konsert
20:30
Hovedscene
21:00

Konsert, Årets nordlige folk
21:30
Hovedscene
23:00

23:00
Hovedscene

Konsert
23:30
Hovedscene

Konsert
23:30
Hovedscene

Konsert, Årets nordlige folk
23:58
Báldalávvuene
19:00

19:00
Hovedscene
22:00

Konsert
22:00
Hovedscene
00:00

00:30
Báldalávvuene

00:30
Báldalávvuene