Program
11:00

Barn / ungdom
11:00
Lillescenen

11:00
Nisga'a Longhouse
Barn / ungdom
11:00
Lillescenen
Kurs, Riddu siida
11:00
Riddu Siida

Kurs, Riddu siida
11:00
Riddu Siida
11:00
Nisga'a Longhouse
Barn / ungdom
11:00
Lillescenen

11:00
Bibilioteket
11:00
Nisga'a Longhouse

11:00
Nisga'a Longhouse
15:00

Barn / ungdom, Forestilling
15:30
Lillescenen

Riddu siida
15:00
Yurta

Barn / ungdom, Forestilling, Årets nordlige folk
15:30
Lillescenen

Riddu siida
15:00
Yurta

15:30
Lillescenen

15:00
Bibilioteket
17:00

Barn / ungdom

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
17:00
Riddu Siida

Riddu siida
17:30
Yurta

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
17:00
Riddu Siida
17:00
Kultursalen

Riddu siida
17:30
Yurta

17:00
Lillescenen
Riddu siida
17:00
Yurta
18:00

18:00
Bibilioteket

18:30
Hovedscene

Konsert, Årets nordlige folk
18:40
Hovedscene

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
18:00
Riddu Siida

Konsert, Årets nordlige folk
18:30
Hovedscene
10:00

10:00
Galleriet
Barn / ungdom

10:00
Galleriet
Barn / ungdom

Barn / ungdom
10:00
Galleriet
12:00

12:00
Yurta
12:00
Báldalávvuene
12:00
Riddu Siida
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida

12:00
Báldalávvuene
12:00
Riddu Siida
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida
12:00
Yurta
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida

12:30
Bibilioteket

Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
12:00
Báldalávvuene
12:00
Riddu Siida
12:00
Yurta
Kurs, Riddu siida
12:00
Riddu Siida
Riddu siida, Årets nordlige folk
12:00
Riddu Siida

12:00
Galleriet
13:00

13:00
Riddu Siida
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
13:00
Riddu Siida

Riddu siida
13:30
Yurta

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
13:00
Riddu Siida
13:00
Riddu Siida

Riddu siida
13:30
Yurta

Riddu siida
13:00
Yurta
14:00

14:00
Bibilioteket
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
14:00
Riddu Siida

Årets nordlige folk, Litteratur
14:00
Bibilioteket
Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
14:00
Riddu Siida

Årets nordlige folk
14:00
Riddu Siida
16:00

16:00
Bibilioteket

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
16:00
Riddu Siida
16:00
Bibilioteket

Kurs, Riddu siida, Årets nordlige folk
16:00
Riddu Siida
20:00

Konsert
20:00
Hovedscene

Konsert, Årets nordlige folk
20:30
Hovedscene

Konsert
20:30
Hovedscene
21:00

Konsert, Årets nordlige folk
21:30
Hovedscene
23:00

23:00
Hovedscene

Konsert
23:30
Hovedscene

Konsert
23:00
Hovedscene

Konsert, Årets nordlige folk
23:58
Báldalávvuene
19:00

19:00
Hovedscene
22:00

Konsert
22:00
Hovedscene
00:00

00:30
Báldalávvuene

00:30
Báldalávvuene